फ्रन्टलाईनर्स नेपाल द्वारा आयोजित एक दिने उदघोषण तालिम सम्पन्न

सुसमाचार स्थानिय समाचार

फ्रन्टलाईनर्स नेपाल द्वारा आयोजित एक दिने उत्घोषण तालिम, येही आषाढ २४ गते, मंगलबार, नेपाल ख्रिष्टिय पोखरा चर्चमा सम्पन्न भएको छ । विभिन्न संघ संस्था तथा पोखरामा रेहेका मन्डलीहरुबाट २८ जना सहभागीले तालिम प्राप्त गरेका छन् ।
व्यक्तित्वो बिकाश तथा उत्घोषण सम्बन्धि तालिममा सहभागीहरुले सैधान्तिक तथा व्यवहारिक ज्ञान हासिल गर्न सफल भएका फ्रन्टलाईनर्स नेपालका सचिब अनिल शाहीले बताउनु भयो । कार्यक्रम समापनमा आगामी दिनहरुमा पनि यस्तै सामाजिक तथा व्यक्तित्वो बिकाश हुने खालको तालिमहरु निरन्तर गरिरहने फ्रन्टलाईनर्स नेपालका अध्यक्ष गिरि पर्साद गर्बुजाले जनाउनु भयो ।
सो तालिम फ्रन्टलाईनर्स नेपालका मिडिया इन्चाज जेरोम नेपालीले दिनुभएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *