अर्जेन्टिना र नेदरल्यान्ड्स क्वार्टरफाइनलमा, मेस्सीको हजारौँ खेल

खेलकुद मुख्य समाचार


एजेन्सी । जारी विश्वकप २०२२ अन्तर्गतको पहिलो र दोस्रो क्वार्टरफाइनल खेल भएको छ । नकआउट खेलमा नेदरल्यान्ड्सले अमेरिकालाई ३–१ गोलको अन्तरले हरायो भने अर्कोतिर अर्जेन्टिनाले अस्ट्रेलियालाई २–१ गोलको अन्तरले हराउँदै अघिल्लो चरणमा प्रवेश गरेको छ ।

मेम्फिस डिपाएसँगै विंगब्याकद्वय डेली ब्लिन्ड र डेन्जेल डम्फ्रिजले नेदरल्यान्ड्सको जितमा १/१ गोल गरे । नेदरल्यान्ड्सले काउन्टर अट्याकमा अग्रता लिएर संयमित प्रदर्शन गरेको थियो । रक्षात्मक रुपमा बलियो डच टोलीले काउन्टर अट्याकमा तीव्र आक्रमण गर्दा सफलता हासिल गरेको थियो ।
त्यसैगरी अर्जेन्टिनाका लागि लियोनल मेस्सी र जुलियन अल्भारेजले १/१ गोल गरे । उच्च प्रर्दशन गरेका मेस्सीले उक्त खेल फुटबल खेल जीवनकै हजारौँ खेल खेल्दै इतिहास रचे ।

क्वाटरफाइनलमा अर्जेन्टिनाल नेदरल्यान्ड्सको सामना गर्नेछ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *