लेखनाथ युथको अध्यक्षमा हनोक तामाङ

मुख्य समाचार स्थानिय समाचार

पोखरा, २१ चैत्र । लेखनाथ ख्रीष्टियान युवा संगतिको अध्यक्षमा बागमारा पुनर्जीवन चर्चका डिकन हनोक तामाङ चयन हुनुभएको छ । मारानाथा चर्च खुदिमा आयोजित कार्यक्रममा संगतिको नयाँ कार्य समिति चयन भएको हो ।

उक्त नयाँ कार्य समितिमा अध्यक्ष डि.हनोक तामाङ (बागमारा पुनर्जिवन चर्च), उपाध्यक्ष बिगेन पुन (ने.ख्रि तालचोक चर्च), सचिव डि.रुबेन खड्का (जिवित परमेश्वरको मण्डली), सह–सचिव कालेब श्रेष्ठ (बराल डाडा चर्च) कोषाध्यक्ष रुपा थापा (परमेश्वरको वचन मण्डली), सह कोषाध्यक्ष डि. प्रेम मगर (इम्मानुएल चर्च सैनिकबस्ती) साथै सदस्यहरुमा आमोस बि.क, सोनी तामाङ, चिनु तामाङ, सन्दिप क्षेत्री, युहन्ना माझी, बिबेक परियार र सम्झना थापा मगर चयन हुनुभयो । त्यस्तै सल्लहाकारमा पा.मुकेश सुनार, पा. पावल माझी र सुर्य देवकोटा, र भुवन पुन चयन हुनुभयो ।

उक्त कार्यक्रममा वचनबाट बोल्दै लेखनाथ ख्रीष्टिय युवा संगतिका भुतपुर्व अध्यक्ष भुवन पुनले नव नियुक्त समितिलाई बधाई ज्ञापन गर्नुभयो र अगामाी कार्यकाल सफलताको शुभकामना पनि दिनुभयो । कार्यक्रममा विभिन्न मण्डलीका पाष्टर अगुवाको उपस्थिति रहेको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *