चार लाख २९ हजारले लगाए कोरोना खोप, ९ जनामा गम्भिर असर

मुख्य समाचार स्वास्थ्य

पोखरा, फागुन २१ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार नेपालमा चार लाख २९ हजारले कोभिड १९ विरुद्धको खोप लगाउँदा ९ जनामा गम्भीर असर देखिएको छ। स्वास्थ्य प्रा.डा जागेश्वर गौतमले शुक्रबार कोरोना अधावधिक विवरणको जानकारी दिँदै यस्तो बताएका हुन्। उनका अनुसार उनीहरूमा ए ई एफ आइको उच्च ज्वरो देखिएको थियो। एक हजार ९ सय ११ जनामा सामान्य असर देखिएको उनले जानकारी दिए।
उनका अनुसार सुई लगाएको भागमा दुख्ने,सुनिने,गाँठो पर्ने,टाउको दुख्ने,जिउ दुख्ने असर देखिएको छ। जोर्नीहरु दुख्ने,मध्यम ज्वरो आउने जस्ता सामान्य असर देखिएको छ,’उनले भने,‘यतिधेरै संख्यामा करिब ११ सयमा देखिनु सामान्य हो।’

सरकारले माघ १४ गतेदेखि कोरोना खोप अभियान सञ्चालन गरेको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *