कोरोना अपडेटः दुई हजार ७५३ सङ्क्रमित थपिए, दुई हजार २०६ निको

नेपाल मुख्य समाचार स्वास्थ्य

पोखरा, कात्तिक २२ गते । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो चौबीस घण्टामा नेपालमा कोरोनाभाइरसका दुई हजार ७५३ सङ्क्रमित थपिएका छन् भने दुई हजार २०६ सङ्क्रमित निको भएर घर फर्केका छन् ।
मन्त्रालयको दैनिक विवरणमा पछिल्लो चौबीस घण्टामा देशभरि दुई हजार ७५३ जना सङ्क्रमित थपिएको उल्लेख छ । थपिएका सङ्क्रमितसँगै नेपालमा कुल सङ्क्रमित संख्या एक लाख ९१ हजार ६३६ पुगेको छ । हाल ३५ हजार ४३५ जनामा भाइरसको सङ्क्रमण सक्रिय रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ ।
पछिल्लो चौबीस घण्टामा दुई हजार २०६ सङ्क्रमित निको भएसँगै हालसम्म एक लाख ५५ हजार ११४ जना निको भएर घर फर्केका छन् । पछिल्लो चौबीस घण्टामा कोरोनाको कारण १७ जना मृत्यु भएको छ । हालसम्म मृत्यु हुनेको संख्या एक हजार ८७ पुगेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *