बुटवलमा स्पोर्टस मिनिष्ट्र भिजन कास्टिङ कार्यक्रम

खेलकुद नेपाल मुख्य समाचार सुसमाचार

बुटवल । ख्रीष्टियन युथ क्लब बुटवल को आयोजनामा स्पोर्टस मिनिष्ट्रि भिजन कास्टिङ कार्यक्रम समापन भएको छ। नवजिवन ए.जि.चर्च, बुटवलमा गरिएको उक्त कार्यक्रममा क्लबका सचिव सन्तोष चौधरी “समीप”ले सन्चालन गर्नुभएको थियो ।

अध्यक्ष होम बहादुर गलामिले क्लबको उद्देश्य को बिषयमा जानकारी गराउनुभएको थियो ,बुटवल बेथेल चर्चका पास्टर माध्व न्यौपाने ले प्रार्थना गरि सुरु गर्नुभएको उत्त कार्यक्रममा सि.एस.एफ काठमाण्डौ का उपाध्यक्ष चुक बहादुर राना र सि.एस.एफका कर्मचारी जोन क्षेत्री ज्युले प्रशिक्षण गर्नुभएको उत्त कार्यक्रममा ४० जना पास्टर तथा जवान अगुवाहरुको उपस्थितमा सम्पन्न उत्त कार्यक्रमको सम्योजक बिजय नेपाली ज्युले गर्नुभएको थियो । बेथानी ब्याप्तिस चर्च बुटवलका पास्टर चित्र गुरुङ्ग ज्युले यो कार्यक्रमले क्लबलाई नयाँ योजनाबद्ध दर्शन मिलेको र क्लबको काममा ठुलो सहाएता मिल्ने बताउनुभयो ।

उहाको प्रार्थना सहित संयोजक बिजय नेपाली ज्युले सबैले गरेको सहायताले कार्यक्रम सफल भएकोले सबैलाई धन्यवाद दिदै कार्यक्रमको समापन गर्नुभएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *