थप तीन हजार ७४९ सङ्क्रमति, कुल एक लाख २१ हजार ७४५ पुग्यो

मुख्य समाचार स्वास्थ्य

पोखरा, असोज २९ गते । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार पछल्लिो चौबीस घण्टामा नेपालमा कोरोना भाइरसका तीन हजार ७४९ सङ्क्रमति थपएिका छन् । थपएिका संक्रमितसँगै नेपालमा कुल सङ्क्रमति एक लाख २१ हजार ७४५ जना सङ्क्रमति पुगेको छ ।
हाल ३६ हजार ५३३ जनामा भाइरसको सङ्क्रमण सक्रयि छ ।

मन्त्रालयका अनुसार पछल्लिो चौबीस घण्टामा तीन हजार ५६४ जना कोरोना सङ्क्रमति नकिो भएर घर फर्केका छन् । हालसम्म ८४ हजार ५१८ सङ्क्रमति नकिो भएर घर फर्केका छन् । निको हुने दर विगतको तुलनामा केही दिनदेखि कमहुँदै गइरहेको छ ।

पछल्लिो २४ घण्टामा १९ जनाको कोरोना भाइरसका कारण मृत्यु भएको छ । योसँगै नेपालमा कोभडि-१९ को कारणले मृत्यु हुनेको कुलसंख्या ६९४ पुगेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *