यस्तो रहेछ फेसबुक Yellow Colour फोटोको यथार्थ

नेपाल बिबिध मुख्य समाचार

अहिले धेरैले जानेर वा नजानेर फेसबुकमा पहेँलो कलरको कलात्मक फोटो धमाधम राखिरहेका छन । धेरैको फेसबुक टाइमलाइन पहेँलै देखिन्छ । यस्तो वास्तविकता यस्तो रहेछ । प्रधानमन्त्रीको बेसारलाई लक्षित गरेर गरेको भाषण पछि कतिले यो फोटोलाई उहाँलाई समर्थन गर्न अनि कतिले विरोध गर्न प्रयोग गरेका हुन । यो कुनै नेपालीले यस्तो अभियान चलाउँछु भनेर बनाएको एप पनि होइन तर पहिले नै भएको एपलाई नेपालीले चर्चामा लाएका मात्र हुन । यस्तो फोटो बनाउन धेरै मेहनत गर्नुपर्दैन । फोटो ल्याब नाम गरेको एपले यसलाई सजिलै बनाइदिन्छ । यो एपले अन्य विभिन्न तरिकाका तस्बिरहरु पनि बनाइदिन्छ । साधारण मानिसदेखि ठूला नेतासम्मले यो अभियानलाई फलो गरिरहेका छन । कतिलाई यस्को कला र लुक्स मन परेर फलो गरिरहेका छन भने कतिले समर्थन वा विरोधमा ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *